09:45
СПОРТ
Дарунок капітанові
Роман Кіндратів провів 300-й матч у складі «Урагану»

Розпочалася серія плей-офф футзального чемпіонату країни. «Ураган», граючи у рідних стінах, двічі обіграв ЛТК, суперника, котрий у попередні роки немало насолив франківському клубові.
Початку першої гри серії передувала приємна подія. Капітан «Урагану» Роман Кіндратів, який проводив 300-й офіційний матч у барвах франківського клубу, отримав у подарунок символічну футболку з відповідним числом. Ветеран віддячив своїм прихильникам голом.

Господарі ще до перерви забезпечили собі комфортний відрив у рахунку, провівши чотири «сухі» голи. За таких обставин довести справу до перемоги вже не складало особливих труднощів. У підсумку – 6:1 на користь підопічних Сергія Гупаленка.
Зовсім іншим видався повторний поєдинок. Рахунок відкрили гості. Франківці відігралися на початку другого тайму, але майже одразу отримали м’яч у власні ворота. Вдруге зрівняти рахунок «Урагану» вдалося за три хвилини до сирени. Як відомо, у серії плей-офф нічийних результатів не буває. Проте побачити післяматчеві пенальті глядачам цього разу не судилося. Господарі вирвали перемогу завдяки влучному пострілу Романа Кордоби. Отож, «Ураган» повів у серії до трьох перемог із рахунком 2:0.
З аналогічним результатом розпочалося інше півфінальне протистояння – між харківським «Локомотивом» і львівською «Енергією». Тут передують «залізничники». Треті поєдинки серій 25 травня відбудуться на майданчиках «Енергії» і ЛТК. За потреби суперники зіграють там і наступного дня. Якщо й після цього переможці не визначаться, то вирішальні поєдинки відбудуться 29 травня в Харкові та Івано-Франківську.
Чемпіонат України. Екстра-ліга. Плей-офф. 1-2 тури. 18-19 травня. «Ураган» – ЛТК – 6:1 (Разуванов, 4-авт., Кіндратів, 15, Луїз Негао, 15, Літвінов, 17-авт., Валєнко, 24, 37 – Рось, 31) і 3:2 (Сімка, 25, Луїз Негао, 37-п., Кордоба, 39 – Д.Іванов, 13, 27). «Локомотив» – «Енергія» – 3:1 і 4:0.