09:12
СПОРТ
Табло змагань

«Ураган» перемагає

«Ураган» здобув прем’єрну перемогу в новому сезоні. Минулої суботи франківці скривдили свого найпринциповішого суперника – львівську «Енергію». Гості до такого повороту подій, вочевидь, були не готові…

«Ураган» розпочав чемпіонат з двох болючих поразок. Натомість, «Енергія» йшла без втрат. Відтак перед грою більшість віддавала перемогу львів’янам. Та дербі є дербі, незалежно від того, на яких позиціях перебувають команди.
«Ураган» відкрив рахунок на 15-й хвилині, розігравши зайвого – за фол останньої надії вилучили голкіпера «енергетиків». Його дублер протримався сухим всього дев’ять секунд. Ще до перерви господарі подвоїли рахунок.
З початком другого тайму «енергетики» перейшли на гру з п’ятим польовим гравцем і скоротили своє відставання, а згодом й узагалі зрівняли рахунок. Та майже одразу за тим вони знову опинилися у меншості. І ураганівці вдуге за матч відзначилися у більшості! Львів’яни, прагнучи відігратися, оголили свої тили і зрештою за лічені миттєвості до сирени отримали ще один м’яч у порожні ворота.
Чемпіонат України. Екстра-ліга. 4 тур. 3-4 жовтня. «Ураган» – «Енергія» – 4:2 (Валєнко, 15, Кордоба, 19, 40, Шотурма, 36 – Павленко, 29, 32). Вилучення: Лисенко, 15 (Е), Д.Бондар, 24 (Е). «Локомотив» – «Спортлідер+» – 6:1. ЛТК – «Єнакієвець» – 2:1.
„Спортлідер+”    4    0     0     4     6-19      0
Цієї суботи «Ураган» гратиме у Хмельницькому з новачком еліти «Спортлідером». Одразу за тим чемпіонат піде на тривалі канікули, під час яких збірна України буде готуватися до участі в черговому чемпіонаті світу. Поновляться змагання аж 24 листопада.

«Говерла» у своєму репертуарі
Майже повністю оновивши у міжсезоння свій склад, «Говерла» не змінила традиції вирішувати долю зустрічей на останніх хвилинах. Чергові матчі не стали винятком…
Під час гри з «Дніпром» суперники влаштували справжні «гойдалки», по черзі виходячи вперед. Наприкінці матчу іванофранківці мали чудові шанси схилити шальки терезів на свою користь, та не скористалися ними. Право завершити останню атаку «Говерли» довірили Кінделл Дайкс, проте найрезультативніший гравець поєдинку (20 очок) схибив. Дніпропетровці перемогли – 62:63.
Довелося похвилюватися прихильникам франківської команди і в наступній грі проти «Дніпра-Азота» з Дніпродзержинська. В середині заключної чверті гості вирвалися вперед. Однак цього разу «ведмеді» швидко поставили суперника на місце – 80:74 на користь господарів.
Чемпіонат України. Суперліга. 4 жовтня. «Донецьк» – «Миколаїв» – 91:75. «Черкаські Мавпи» – «Азовмаш» – 73:75. 5 жовтня. «Говерла» – «Дніпро» – 62:63. «Одеса» – «Будівельник» – 77:82. «Галичина» – «Дніпро-Азот» – 89:57. «Хімік» – «Київ» – 77:64. «Ферро-ЗНТУ» – «Кривбасбаскет» – 90:81. 7 жовтня. «Хімік» – «Будівельник» – 71:77. «Миколаїв» – «Ферро-ЗНТУ» – 74:78. «Одеса» – «Київ» – 88:82. «Говерла» – «Дніпро-Азот» – 80:74. «Галичина» – «Дніпро» – 85:83.
    І     В     П                 М       %
„Будівельник”     3    3    0    236-209    100
„Ферро-ЗНТУ”    3    3     0     263-236     100
„Хімік”    4     3     1     303-280    75
„Азовмаш”     4     3    1     304-280     75
„Говерла”     3     2     1     221-213     66    «Донецьк»     3    2     1     246-215    66
„Галичина”    3    2     1     250-219      66
„Дніпро-Азот ”     3    1    2    195-225    33
„Черкаські мавпи”    3    1     2     201-201     33
„Кривбасбаскет”    3     1     2     234-228    33
„Дніпро”     4     1    3     293-333     25
„Одеса”     4     1     3     285-326     25    «Миколаїв»     3    0     3     221-252    0
„Київ”    3    0     3     207-242      0
Далі на «Говерлу» очікує тривале виїзне турне, під час якого «ведмеді» зустрінуться 12-го жовтня з столичним «Будівельником», 14-го – з «Києвом», 17-го – з «Донецьком», 19-го – з маріупольським «Азовмашем».

Переглядів: 782 | Додав: bond | Рейтинг: 0.0/0