31

Головна » 2011 » Січень » 13 » Спокійна перемога
10:24
Спокійна перемога
Цієї неділі «Говерла» здобула, певно, свою найлегшу перемогу в сезоні. У поєдинку з львівською «Галичиною» підопічні Євгена Мурзіна виграли усі чотири чверті і позбавили усіх традиційної валідольної інтриги останніх хвилин матчу.

Кінцева перевага господарів сягла рекордних 18 очок. Попереднє досягнення було встановлене рівно три місяці тому, ще 9 жовтня, коли «Говерла» також вдома переграла «Дніпро» з різницею в 17 пунктів (74:57).
А перед тим, 5 жовтня, франківці вперше у своїй історії обіграли столичний «Будівельник» (79:77), що приїхав до Івано-Франківська у ролі лідера змагань. Ось де емоції били через край. На початку четвертої 10-хвилинки «Говерла» вела перед з різницею у 19 очок (69:50). Однак у звичному для себе стилі розбазарила здобуту перевагу.
За секунду (!) до завершення основного часу гості зі штрафного скоротили своє відставання до двох пунктів. Після другого штрафного м’яч прогнозовано полетів в дужку кільця, гості виграли підбір, але не забили. Одразу лунає фінальна сирена, сповіщаючи про історичну перемогу «Говерли». Ще два роки тому ми про таке і не мріяли…
Серія з чотирьох домашніх перемог вивела «Говерлу» на третю сходинку турнірної таблиці. Зауважимо, що з боротьби за чільні місця вибув «Кривбасбаскет». Через фінансові проблеми криворізький клуб вирішив попрощатися з усіма своїми легіонерами, включно з наставником команди Звєзданом Мітровічем, і догравати сезон своїми вихованцями.
Чемпіонат України. Суперліга. 5-8 січня. «Говерла» – «Будівельник» – 79:77 (Г: Колмен – 17, Свонсон – 15). «Галичина» – «Хімік» – 78:89. «Ферро-ЗНТУ» – «Миколаїв» – 90:75. «Дніпро-Азот» – «Азовмаш» – 88:84. «Київ» – «Дніпро» – 58:73. 9 січня. «Азовмаш» – «Кривбасбаскет» – 73:66. «Говерла» – «Галичина» – 89:71 (Г: Шаппел – 21 очко, Колмен – 18). «Ферро-ЗНТУ» – «Донецьк» – 75:91. «Хімік» – «Одеса» – 100:69.
Наступний матч в чемпіонаті країни «Говерла» зіграє 22 січня вдома з «Дніпром». А найближчим часом на франківців очікує два кубкові чвертьфінали з «Донбасом» – 15 і 18-го числа. Початок – в Івано-Франківську (субота, 14.00).