25262728293031

Головна » 2010 » Жовтень » 14 » Розбилися об «Моноліт»
09:57
Розбилися об «Моноліт»
Чотири поспіль перемоги, здобуті «Ураганом» у національному чемпіонаті, налаштували вболівальників команди на мажорний лад. Здавалося, що з черговим суперником, харківським «Монолітом», франківці також не матимуть проблем…

Напевно так гадали і самі  футболісти. Тим паче,  що в попередніх чемпіонатах в поєдинку з цим суперником прикарпатці очок не втрачали. Результат матчу став холодним душем. «Моноліт», в активі якого були лише перемоги над ТВД і ПФС, зумів зупинити одного з лідерів змагань.
Після чергових матчів в чемпіонаті настала тритижнева перерва. В цей час в Івано-Франківську з 20 по 23 жовтня відбудеться традиційний «Кубок Галичини». Очікується, що в турнірі візьме участь шість команд – чотири вітчизняні і дві зарубіжні. Українська «заявка» вже заповнена – це «Ураган», ТВД, «Енергія» і «Моноліт». А от з гостями ще не все зрозуміло. Остаточно склад учасників турніру з’ясується завтра, коли відбудеться жеребкування змагань. Окрім головного трофею змагань, переможець отримає грошову премію у розмірі 1 200 євро.
Одна з інтриг змагань – можлива поява у складі господарів давно анонсованих легіонерів з Бразилії. Вони нарешті прибули в Україну. Офіційна презентація Сержао, Біро Жаде і Ренатіньо відбудеться в понеділок. А наступного дня відбудеться відкрите тренування команди, на якому вболівальники зможуть побачити новачків у ділі. Тільки от чи встигнуть вони за кілька днів знайти спільну мову з партнерами?
До речі, щодо мови. Сержао і Біро Жаде вже давненько виступають на теренах колишнього СРСР, тож вільно спілкуються російською. Останнім клубом футболістів була краща команда Азербайджану – «Араз». Маючи тамтешнє громадянство, обоє також виступають за збірну країни. А от Ренатіньо, на відміну від своїх співвітчизників, вперше скоштує легіонерського хліба.
Чемпіонат України. Вища ліга. 7 тур. 8-9 жовтня. «Шахтар» – «Енергія» – 2:0. «Тайм» – ПФС – 4:1. «Моноліт» – «Ураган» – 2:1. ЛТК – «Кардинал-Рівне» – 3:4. «Єнакієвець» – «Локомотив» – 2:3. Матч 6 туру. 13 жовтня.  «Енергія» – «Тайм» – 3:2.
ПФС     6    0     0     6     10-32     0
Матчі чемпіонату поновляться 30-31 жовтня. «Ураган» прийматиме потенційного лідера змагань – харківський «Локомотив».
Переглядів: 1052 | Додав: bond | Рейтинг: 0.0/0