Користувачів: 0
Головна » 2010 » Червень » 3 » Перемоги на фініші
15:41
Перемоги на фініші
Івано-франківський «Ураган» один з небагатьох колективів, який зберіг турнірну мотивацію в останніх матчах першості. Підопічні Сергія Гупаленка завершили сезон трьома перемогами, хоч вони вже нічого й не вирішували…
Обігравши минулого тижня новоспеченого чемпіона – львівський «Тайм», франківці в заключному турі відібрали три очки й у «срібного» призера – донецького «Шахтаря» на його майданчику. Правда, донбасівці вийшли на гру в експериментальному складі – без легіонерів та деяких гравців «основи». Були проблеми й у гостей, які вийшли на гру без кращого бомбардира турніру Валентина Цвєлиха (34 голи)...
Словом, сезон франківці завершили впевненою перемогою. Четверте місце, як ми вже неодноразово відзначали, хоч і є найкращим в історії «Урагану», але це трішки не той результат, на який очікували в Івано-Франківську. Побачимо, які висновки зробить керівництво клубу. Відомо, що в багатьох гравців колективу, а також у головного тренера, добігають кінця чинні контракти. З ким буде продовжено співпрацю, дізнаємося найближчим часом.
Чемпіонат України. 32 тур. 26-29 травня. «Локомотив» – «Енергія» – 2:1. «Шахтар» – «Ураган» – 1:4 (Юнаков, 36 – Валенко, 1, 7, 14, Кіндратів, 32). «Єнакієвець» – «Тайм» – 3:0. ТВД – «Моноліт» – 6:1. Матч 23 туру. «Кардинал» – «Севастополь» – 3:0.
* * *.
ТВД     32     17    7     8     90-63     58    ЛТК    32        13     2     17    73-98    41
„Моноліт”     32    11      7     14     87-93     40
„Кардинал”     32     8     2     22     77-114     26
„Севастополь”    32     7     4     21     47-96    25
„Контингент”     32     1      1     30     32-120     4
Переглядів: 1317 | Додав: bond | Рейтинг: 0.0/0