Головна » 2010 » Квітень » 29 » Перемога для історії
10:57
Перемога для історії
Історія взаємостосунків івано-франківського «Урагану» і донецького «Шахтаря» розпочалася в жовтні 2003 року. Та лише минулої неділі у 16-му загалом поєдинку франківці зуміли обіграти найтитулованіший клуб країни.

Розгром гірників було розпочато вже на 43-й секунді! Ймовірно, найшвидший гол в історії франківського клубу записав на свій рахунок Євген Валенко. Згодом Валенко відзначився вдруге, проте… у власних воротах. Рахунок на той момент став 4:2 і все могло трапитися. Але три голи ураганівців впродовж трьох хвилин остаточно поклали «Шахтар» на лопатки.
Відтак «Ураган» й далі плекає надію наздогнати у «бронзовому» забігу львівську «Енергію». 2 травня ці команди зійдуться на паркеті спортзалу коледжу фізвиховання. Початок матчу о 17.00.
Чемпіонат України. Вища ліга. 2 етап. 5 тур. За 1-6 місця. 25-26 квітня. «Ураган» – «Шахтар» – 7:3 (Валенко, 1, Кулик, 10, 19, Цвєлих, 14, 27, Павлюк, 28, Сімка, 29 – Рось, 17, Валенко, 23, автогол, Вершинін, 35). «Локомотив» – «Тайм» – 2:2. «Енергія» – «Єнакієвець» – 3:1. За 7-12 місця. 23-25 квітня. ЛТК – «Кардинал» – 5:3. «Севастополь» – «Моноліт» – 1:3. ЛТК – Контингент – +:-. Команда ТВД відмовилася від подальших виступів.
* * *.
ТВД     23     10    6     7     65-54     36    „Моноліт”     25    8      6     11     76-82     30
ЛТК    26        9     2     15    61-89    29
„Севастополь”    26     6     4     16     41-83    22
„Кардинал”     27     5     2     20     67-107     17
„Контингент”     27     1      1     25     32-105     4
Переглядів: 972 | Додав: bond | Рейтинг: 0.0/0