25262728293031

Головна » 2010 » Жовтень » 7 » П’ять з плюсом
10:21
П’ять з плюсом
Після голевої феєрії в Севастополі «Ураган» закидав м’ячами ще одного суперника. Цього разу дісталося «Єнакієвцю», якого франківці обіграли з рахунком 7:1. По завершенні гри наставник донбаського клубу навіть не знайшов, що сказати журналістам. Лише вибачився за дії своїх підопічних.

Миколу Шевцова можна зрозуміти. До візиту в Івано-Франківськ його команда не знала поразок, втративши очки тільки у домашній зустрічі з чинним чемпіоном – «Таймом». Аж тут таке фіаско. З іншого боку, окрім таймівців, серед суперників «Єнакієвця» не було команд з верхньої частини турнірки. То може він і не є настільки сильним?
Хто є хто нині в українському футзалі? – це питання буде актуальним і надалі. Не виключено, що в новому сезоні заспівувачами стануть команди, які до цього не мали особливих успіхів. Приміром, харківський «Локомотив», в активі якого лише перемоги. Чи наш «Ураган», чого б нам дуже хотілося… Натомість покотився додолу титулований донецький «Шахтар». Застряг внизу «Тайм», що днями увійшов до числа 16-ти кращих клубів футзальної Ліги чемпіонів.
Впевненій ході «Урагану» можна тільки радіти. Водночас керманичі клубу не відмовляються від заанонсованих планів щодо зміцнення команди бразильцями. Місце в основі їм наразі не гарантоване. «Команда набрала добрий хід, тож легіонерам доведеться трохи зачекати, – каже головний тренер франківців Сергій Гупаленко. – З іншого боку, у нас лише дев’ять польових гравців і добра конкуренція нікому не завадить». Матч з «Єнакієвцем» тренеру сподобався. Гру своєї команди він оцінив на «п’ять з плюсом».
Чемпіонат України. Вища ліга. 6 тур. 2-3 жовтня. «Ураган» – «Єнакієвець» – 7:1 (Шотурма, 10, 40, Цвєлих, 13, 34, Ярий, 17, Чепорнюк, 20, 28 – Замятін, 8). «Кардинал-Рівне» – «Шахтар» – 3:2. ПФС – «Моноліт» – 1:4. ТВД – ЛТК – 2:1. Матч «Енергія» – «Тайм» відбудеться 13 жовтня. «Локомотив» – вільний від гри.
ПФС     5    0     0     5     9-28     0
Матч 7-го туру «Ураган» зіграє в неділю у Харкові проти «Моноліту». Після цього в чемпіонаті запланована тритижнева перерва.
Очікувалося, що в цей час національна збірна вирушить до Бразилії на турнір, що вважається неофіційним чемпіонатом світу. Проте українців на нього вперше за останні роки не запросили. Паузу у виступах клуби заповнюватимуть на власний розсуд. В Івано-Франківську з 20 по 23 жовтня пройде 9-й розіграш «Кубка Галичини», в якому візьмуть участь 6-8 команд з України та сусідніх країн.
Переглядів: 1035 | Додав: bond | Рейтинг: 0.0/0