Користувачів: 0
Головна » 2010 » Серпень » 12 » Одеситів не обіграли
15:50
Одеситів не обіграли
В 4-му турі першолігової першості представникам Івано-Франківщини протистояли колективи з Одещини. Тур відкривав поєдинок у Бурштині між місцевим «Енергетиком» і одеським «Чорноморцем». Мало хто вірив, що господарям вдасться взяти у ньому перші залікові бали у сезоні…

Між тим, «енергетики» ні в чому не поступалися іменитому супернику. На 33-й хвилині Тарас Микуш, ефектно розібравшись з захисною ланкою «моряків», вивів свою команду вперед. У другому таймі бурштинці цілком могли подвоїти рахунок. Тим прикрішим виявився пропущений гол у компенсований арбітром час. Нічия – 1:1.
«Прикарпаття» було суперником овідіопольського «Дністра». Всьоме ці команди зустрічалися на рівні першого дивізіону, і всьоме три очки дісталися одеситам! Всі голи були забиті після перерви. Спочатку двічі відзначилися дністряни, потім настала черга франківців. В Овідіополі цілком міг повторитися сценарій бурштинського матчу, однак для господарів все обійшлося.
Першість України. 1 ліга. 4 тур. 6-9 серпня. «Енергетик» – «Чорноморець» – 1:1 (Микуш, 33 – Дорош, 90+3). Вил.: Васін, 90+4 (Ч). «Нафтовик-Укрнафта» – «Буковина» – 2:3. «Зірка» – «Титан» – 1:3. «Сталь» – «Арсенал» – 3:0. «Закарпаття» – «Фенікс-Іллічівець» – 3:0. «Дністер» – «Прикарпаття» – 2:1 (Кошка, 60, Степанишин, 75 – Герасименко, 79). «Геліос» – «Олександрія» – 2:2. «Нива» В – «Динамо-2» – 2:2. «Кримтеплиця» – «Львів» – 0:1.

Поповнення на марші
Напередодні матчу з «Дністром» у складі «Прикарпаття» з’явилися чергові новачки, які, втім, добре відомі франківським вболівальникам. Особливо це стосується 38-річного Володимира Ковалюка. Уродженець Косова за свою 20-літню кар’єру встиг зіграти у більш ніж десяти командах. Останнім клубом ветерана була луцька «Волинь», де він виступав з 2007 року.
Другим новачком франківців став вихованець київського футболу Сергій Зелді, який захищав кольори «Прикарпаття» восени минулого року. Потім 23-річний півоборонець перебрався до сімферопольської «Таврії», проте закріпитися у ній не зумів, взявши участь лише у трьох матчах.
Переглядів: 902 | Додав: bond | Рейтинг: 0.0/0