31

Головна » 2010 » Травень » 27 » Обіграли чемпіона
09:52
Обіграли чемпіона
Обіграли чемпіонаІвано-франківський «Ураган» попрощався з власними вболівальниками на мажорній ноті. У завершальній домашній зустрічі сезону-2009/10 підопічні Сергія Гупаленка у відмінному стилі здолали новоспеченого чемпіона – львівський «Тайм».

Останню гру чемпіонату франківці зіграють в суботу на майданчику донецького «Шахтаря». Відзначимо також, що вперше за час виступів в чемпіонатах України «Ураган» забив за сезон 100 голів. Ювілейний м’яч провів кращий бомбардир турніру Валентин Цвєлих. На його рахунку рівно третина усіх командних голів – 34.
Чемпіонат України. Вища ліга. 31 тур. 22-23 травня. «Ураган» – «Тайм» – 3:1 (Шотурма, 1, Сімка, 4, Цвєлих, 20 – Кондратюк, 39). «Локомотив» – «Єнакієвець» – 6:2. «Енергія» – «Шахтар» – 7:8. «Моноліт» – ТВД – 0:0. ТВД – ЛТК – 3:0. ТВД – "Моноліт” – 6:1.
* * *.
ТВД     32     17    7     8     90-61     58    ЛТК    32        13     2     19    73-98    41
„Моноліт”     32    11      7     14     87-93     40
„Севастополь”    31     7     4     20     47-93    25
„Кардинал”     30     6     2     22     71-114     20
„Контингент”     31     1      1     29     32-117     4