262728293031

Головна » 2010 » Липень » 22 » Несподівана перемога
08:49
Несподівана перемога
Так і не вирішивши своїх фінансових проблем, «Прикарпаття» стартувало у новому сезоні. У першому матчі несподівано, з огляду на поточну сиутацію у клубі, франківці переграли кіровоградську «Зірку».

Проваливши перший тайм, господарі завдяки трьом замінам по перерві перебрали ініціативу до своїх рук. Єдиний у грі м’яч на 64-й хвилині записав на свій рахунок новачок команди 19-річний Владислав Калайда (родом з Хмельницького, вихованець дніпропетровського «Дніпра»).
Загалом вболівальники прикарпатців стали свідками повернення у колектив голкіпера Новака («Карпати», оренда), а також Канюка («Кримтеплиця»), Плехтяка («Тепловик») і Герасименка («Арсенал» БЦ). Компанію їм склали Шкред (вихованець львівського футболу останнім часом грав у Казахстані), Батальський (екс-«Арсенал» К) і Логінов (дубль «Динамо»). Останній у складі збірної України U-19 був учасником переможного для нас Євро-2009, щоправда, на поле не виходив.
Бурштинський «Енергетик», як ми вже повідомляли, поповнив свій склад воротарем Плетеницьким, а також Веретком (обидва – «Карпати» Я), Янушем («Тепловик») і двома гравцями ФК «Харків» – Жеребцовим і Афанасьєвим. У першій грі бурштинці поступилися у гостях «Динамо-2» (1:3).
Першість України. 1 ліга. 1 тур. 17-18 липня. «Прикарпаття» – «Зірка» – 1:0 (Калайда, 64). Нереал. пенальті: Батальський, 85 (П). «Динамо-2» – «Енергетик» – 3:1 (Рибалка, 13, 90, Морозенко, 61 – Микуш, 77). «Нафтовик-Укрнафта» – «Кримтеплиця» – 0:2. «Нива» – «Геліос» – 2:0. «Буковина» – «Дністер» – 2:2. «Олександрія» – «Закарпаття» – 1:0. «Чорноморець» – «Сталь» – 1:1. «Фенікс-Іллічівець» – «Львів» – 0:3. «Арсенал»- «Титан» – 1:2.
Завтра у матчі 2-го туру «Енергетик» прийматиме новачка змагань – чернівецьку «Буковину». «Прикарпаття» свій матч проведе у суботу, в Алчевську зі «Сталлю».
Переглядів: 1000 | Додав: bond | Рейтинг: 0.0/0