Головна » 2010 » Листопад » 4 » Не вистачило дистанції
09:31
Не вистачило дистанції
Краща команда області визначиться у додатковому матчі

Цьогорічний чемпіонат Івано-Франківщини безумовно увійде до скрижалей історії прикарпатського футболу. Своєю непередбачуваністю. Бо коли ще претенденти на перемогу в турнірі не перемагали в заключному турі? Минулої неділі обидва «кандидати» в чемпіони – «Карпати» з Печеніжина і «Тепловик» звели свої матчі до нічиїх (двічі по 1:1).

Сюжет було закручено  хвацько. «Тепловик»,   граючи у Надвірній проти «Бескида», вже на 10-й хвилині опинився у ролі наздоганяючого. У Печеніжині, де місцеві «Карпати» приймали долинський «Нафтовик», голів у першому таймі не забивали. Проте ситуація й так складалася на користь господарів. А коли на 67-й хвилині вони вийшли вперед, здалося, «золото» від них нікуди вже не подінеться. До завершення чемпіонату залишалося трохи більше 20 хвилин…
«Нафтовики», втім, швидко відігралися (з пенальті). А ще за якийсь час надійшло повідомлення з Надвірної: на 80-й хвилині гості таки розмочили «Бескид». Заключні миттєвості туру пройшли нервово. Відзначитися вдруге фаворити не змогли. Фінальна сирена прозвучала для них як вирок. Та печаль дуже швидко змінилася надією – конкуренти також задовольнилися нічиєю.
«Золотий матч» ухвалено зіграти на нейтральному полі. Цієї неділі претенденти на «золото» зійдуться у Тлумачі. «Тепловики» на таку пропозицію пристали одразу. Для печеніжинців найбажанішим варіантом була Надвірна, проте газон на місцевому «Нафтовику» нині не в кращому стані. Та й господарі арени зустріли звістку про можливий матч без особливого ентузіазму. Натомість тлумаччани пообіцяли підготуватися якнайкраще. Отже, 7 листопада, стадіон «Колос», поч. о 14.00.
Впродовж сезону «Тепловик» і «Карпати» зустрічалися двічі. В Івано-Франківську перемогли господарі – 2:0, в Печеніжині була зафіксована нічия – 0:0. Як бачимо, в обидвох випадках ворота «тепловиків» залишилися «сухими». Чи зуміють «опришки» в рік дебюту вибороти звання чемпіона? Досі найкращим результатом команди було 7-ме місце, здобуте у 1984-му. А от «Тепловик» має шанс вибороти «золото» вдруге. Перше датоване 2002 роком.
Чемпіонат Івано-Франківщини. 1 ліга. 30 тур. 30-31 жовтня. "Придністров’я” – "Ніка-Динамо” – 4:1 (юнаки – 0:4). "Карпати” П – "Нафтовик” – 1:1 (2:0). "Бескид” – "Тепловик” – 1:1 (1:3). "Юніор” – "Карпати” Я – 0:3 (0:3). "Галичина-Енергетик-2” – "Яспіль” – +:- (+:-). "Газовик” – "Снятин-Євромодуль” – 5:6 (1:4). "Прикарпаття-2” – "Пробій” – 0:2 (0:1). ФК "Калуш” – "Сокіл” – -:+ (-:+).