293031

Головна » 2010 » Березень » 25 » Не відпустити «Енергію»!
09:34
Не відпустити «Енергію»!
В суботу на франківських вболівальників очікує надзвичайно цікаве протистояння: франківський «Ураган» прийматиме лідера сезону – львівський «Тайм». Переможна серія останнього нараховує вже 14 матчів.
Можна не сумніватися, що господарі докладуть усіх зусиль, щоб її перервати. Однак, граючи з «Таймом», франківці триматимуть у голові інший львівський колектив – «Енергію». Саме її прагнуть обійти наші земляки у боротьбі за бронзові нагороди чемпіонату.

Якщо матч із «Таймом» підсумує для «Урагана» першу частину змагань, то матч з «Енергією» її відкриє. «Енергетичне» дербі відбудеться у Львові 2 квітня. Відпускати суперника у відрив ніяк не можна. Під час короткого ІІ етапу в суперечці з кращими клубами країни відіграти фору буде неможливо.
До речі, й за рівної кількості очок франківці поступатимуться конкуренту, адже вирішальною за таких обставин є різниця голів. А вона нині краща у львів’ян – "+39” проти "+21” в "Урагану”. Щоб потіснити "Енергію”, франківцям потрібно сотворити "маленьке диво”. І бажано не одне...
Початок матчу «Ураган» – «Тайм» о 16.30.
Чемпіонат України. 22 тур. 20-21 березня. «Ураган» – «Моноліт» – 5:1 (Валенко, 11, Сімка, 15, Цвєлих, 35, 37, 37 – Воронін, 36-п.). «Шахтар» – «Єнакієвець» – 5:2. ЛТК – ТВД – 2:2. «Локомотив» – «Севастополь» – 5:2. «Кардинал» – «Тайм» – 0:3. «Енергія» – «Контингент» – 6:0. Матч 10 туру. 23 березня. «Енергія» – «Моноліт» – 8:2.

На призи районної федерації
Тисменицька районна федерація футболу завершила серію турнірів з міні-футболу, присвячених пам’яті С.Бандери. За нагороди змагань змагалися 20 дорослих команд, а також по 10 юнацьких і ветеранських колективів. Вперше було проведено комерційний турнір, на старт якого вийшло десять команд. Одразу у трьох фіналах взяли участь футболісти ФК «Сілець», щоправда, виграти їм вдалося лише одного разу серед ветеранів – 3:0 з черніївським «Ураганом». У дорослому фіналі «Сілець» поступився братковецькому «Колосу» – 2:4, а в комерційному – «Соколу-2» з Угринова (1:2). І нарешті у вирішальній зустрічі юнацьких колективів вовчинецька «Бистриця» перемогла футболістів з Підлісся – 2:1.