31

Головна » 2011 » Січень » 10 » Наступна зустріч – в Запоріжжі
10:53
Наступна зустріч – в Запоріжжі
30 грудня у столичному Будинку футболу відбулося жеребкування «Фіналу чотирьох» розіграшу Кубка України. Як ми вже повідомляли, місцем проведення турніру АМФУ обрало Запоріжжя. Квартет фіналістів з’ясовуватиме стосунки 29-30 січня у місцевому палаці спорту «Юність», що розрахований на 3 500 глядачів.
Півфінальним суперником «Урагану» жереб обрав львівську «Енергію». Вони й відкриють фінал о 14 годині. Інша пара "Кардинал" – "Шахтар" зустрінуться о 16.00. У випадку нічийного результату в основний час переможця виявить серія пенальті.
Фінальний матч Кубка України 2010/11 відбудеться 30 січня і розпочнеться о 15 годині.
Зауважимо, що перед вирішальними кубковими баталіями їх учасники впродовж двох тижнів будуть позбавлені ігрової практики. На цей період заплановані контрольні матчі збірних. «Ураган» делегує своїх футболістів як до національної команди, так і до зібрної Азербайджану, в складі якої виступають бразильці Біро Жаде і Сержао.
Кубок України. 1/4 фіналу. Матчі-відповіді. АРПІ Донецьк – «Ураган» – 3:7 (Найбулаєв, 30, Сьомкін, 34, Шичкін, 38 – Сімка, 3, 22, Ренатіньо, 9, Ярий, 14, 18, Цвєлих, 20, Чепорнюк, 21). Перша гра – 0:8. «Енергія» – «Локомотив» – 2:3. Перша гра – 4:3. «Атлант» Харків – «Шахтар» – 0:4. Перша гра – 2:3. «Тайм» – «Кардинал-Рівне» – -:+ (відмова «Тайму»).
Переглядів: 874 | Додав: bond | Рейтинг: 0.0/0