262728293031

Головна » 2010 » Липень » 15 » На прикарпатців чекають Іспанія і Сінгапур
11:33
На прикарпатців чекають Іспанія і Сінгапур
В Донецьку на РСК «Локомотив» відбулися V літні спортивні ігри України та чемпіонат України з легкої атлетики. Непоганих результатів досягли провідні прикарпатські атлети, в активі яких вісім нагород різного гатунку. Найчастіше нашим землякам діставалося «золото» – чотири рази.

На V літніх спортивних іграх молоді України наші спортсмени вибороли наступні місця: Максим Кривоніс (5000 м,  1 місце), Галина Облещук (штовхання ядра, 1 місце), Христина Стуй (100 м, 2 місце), Анастасія Ткачук (800 м, 2 місце), Христина Стуй, Ольга Кабан, Христина Мікула, Світлана Ілюк (естафета 4х100 м, 3 місце). В загальнокомандному заліку область фіншувала 7-ю серед 23-х регіонів).
В чемпіонаті України відзначилися: Максим Кривоніс (5 000 м, 1 місце), Галина Облещук (штовхання ядра, 1 місце); Ігор Гелетій (10 000 м, 2 місце). В загальнокомандному заліку Івано-Франківщина фінішувала десятою.
За результатами змагань сформовано збірну України для участі в чемпіонаті Європи, що пройде з 26 липня по 1 серпня в іспанській Барселоні. До її складу увійшла 22-річна івано-франківська спринтерка Христина Стуй. В Іспанії вона візьме участь в естафеті 4х100 м. Водночас 17-річна коломиянка Анастасія Ткачук увійшла до складу молодіжної збірної країни, котра в серпні стартуватиме у І Юнацьких Олімпійських іграх молоді у Сінгапурі. Спортсменка виступить у бігу на дистанції 1 000 м.

МОЗАЇКА
З 30 червня по 4 липня в м. Самоков (Болгарія) проводився чемпіонат Європи з вільної боротьби. У складі збірної команди України відзначилися наші земляки: "срібним” призером змагань у ваговій категорії 51 кг стала Мар’яна Безрука, третє місце у ваговій категорії 60 кг виборов Андрій Кв’ятковський.
* * *
З 29 червня по 4 липня в Бердичеві (Житомирська обл.) відбувся міжнародний турнір класу А з боксу серед молоді на призи В. Кличка.
У змаганнях взяла участь збірна команда України з боксу, до складу якої входять спортсмени нашої області. Чемпіоном змагань у ваговій категорії 60 кг став Роман Романенко, "срібним” призером – Михайло Селіванов (81 кг), "бронзовим” –  Руслан Струк (51 кг).
Переглядів: 974 | Додав: bond | Рейтинг: 0.0/0