Четвер, 25.05.2017, 03:16
Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Пошук
Календар
«  Серпень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Міні-чат
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2013 » Серпень » 9 » МІСТО
12:17
МІСТО
ЗАПИТУЙТЕ –ВІДПОВІДАЄМО

На запитання читачів відповідає директор КП «Єдиний розрахунковий центр»  Вадим  Войтик.
— Чи мають право сусіди проводити гучні ремонтні роботи в суботу? Яким може бути максимальний рівень шуму?
— Відповідно до закону «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» проведення ремонтних робіт, що супроводжуються шумом, забороняється у робочі дні з 21.00 до 8.00, а у святкові та неробочі дні — цілодобово. Якщо ж власник або орендар приміщень хоче здійснювати ремонтні роботи у святкові і неробочі дні, то для цього він повинен отримати дозвіл мешканців усіх розташованих поблизу квартир.
Також у житлових будинках та прибудинкових територіях з 22.00 до 8.00, тобто у нічний час, заборонено голосно співати і кричати, використовувати апаратуру для відтворення звуку та інші джерела побутового шуму. Не можна також запускати феєрверки і салюти, використовувати піротехнічні засоби.
Припустимий наступний рівень шуму: для житлових кімнат у денний час (з 8.00 до 22.00) від 40 дБ до 55 max, в нічний (з 22.00 до 8.00) від 30 дБ до 45 max; на території, що безпосередньо прилягає до житлових будинків: у денний час від 55 дБ до 70 max, у нічний — від 45 дБ до 60 max; на території, що безпосередньо прилягає до будівель готелів і гуртожитків: у денний час від 60 дБ до 75 max, у нічний — від 50 дБ до 65 max; на майданчиках відпочинку на території мікрорайону і груп житлових будинків — від 45 дБ до 60 max цілодобово. Заміри децибелів проводиться санітарно-епідеміологічною службою, представники якої мають право «виписати» штраф порушникам.
— Чи законним є облаштування сусідами ванної кімнати над моєю житловою кімнатою?
— Відповідно до чинних державних будівельних норм ДБН В.2.2-15-2005 «Житлові будинки. Основні положення» підсобні приміщення квартири (ванна, вбиральня, душова, приміщення для прання, кухня, комора) призначені для гігієнічних або господарсько-побутових потреб мешканців. Згідно з п. 2.28 зазначених державних будівельних норм не допускається розміщення вбиральні та ванної (або душової) над житловими кімнатами і кухнями. Ці приміщення допускається розміщувати над кухнею квартир, розташованих у двох рівнях. Не допускається кріплення приладів і трубопроводів безпосередньо до міжквартирних стін і перегородок, які огороджують житлові кімнати.
— Чи потрібно звертатися в ЄРЦ за дозволом щодо перепланування квартири чи добудову балкона?
— Відповідно до статті 152 Житлового кодексу Української РСР переобладнання і перепланування житлового будинку (квартири), що належить громадянинові на праві приватної власності, провадяться з дозволу виконавчого комітету місцевої ради.
З даного питання із заявою слід звертатися в Центр надання адміністративних послуг міста (вул. Незалежності, 9).
Переглядів: 349 | Додав: bond | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]