П`ятниця, 21.07.2017, 02:53
Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Пошук
Календар
«  Березень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Міні-чат
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2013 » Березень » 21 » МІСТО
14:15
МІСТО
ЗАПИТУЙТЕ –ВІДПОВІДАЄМО

На запитання читачів відповідає директор КП «Єдиний розрахунковий центр»  Вадим  Войтик.


— Сусід поверхом вище залив мою квартиру. Як правильно скласти акт про це?
— Відповідно до п. 2.3.6 Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17.05.2005 №76, у разі залиття, аварії квартир складається відповідний акт.
Залиття квартири та його наслідків фіксується актом комісійного обстеження квартири за участю представників КП «ЄРЦ», обслуговуючих підрядних організацій, будинкового комітету та затверджується директором ЄРЦ, тобто організації, яка відповідно до укладеної угоди надає послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.
Присутність зацікавлених осіб від потерпілої сторони та з боку винної є обов’язковою.
Запросити фахівців для складання акта можна за телефоном гарячої лінії ЄРЦ 750-600 або письмово.
— Сусідка без жодних дозволів збудувала на подвір’ї сарай. Як бути?
— Господарські і побутові будівлі та споруди, зведені громадянами без встановленого дозволу або належно затвердженого проекту, чи з істотними відхиленнями від проекту, або з грубим порушенням основних будівельних норм і правил, за рішенням виконавчого комітету міської ради зносяться громадянами, які здійснили самовільне будівництво, або за їх рахунок.
— Чи потрібно звертатися в ЄРЦ по дозволи щодо перепланування квартири чи добудову балкону?
— Відповідно до статті 152 Житлового кодексу Української РСР переобладнання і перепланування житлового будинку (квартири), що належить громадянинові на праві приватної власності, провадяться з дозволу виконавчого комітету місцевої ради.
З даного питання слід звертатися в Центр надання адміністративних послуг (вул. Незалежності, 9, м. Івано-Франківськ). КП «ЄРЦ», як балансоутримувача, заявник лише повідомляє про свої наміри.
Самовільне перепланування, переобладнання жилих будинків (квартир) або жилих приміщень тягне за собою адміністративну або кримінальну відповідальність.

Запитання  до керівництва ЄРЦ
надсилайте за адресою:  
76000,                                     
 м. Івано-Франківськ,                
вул. Грюнвальдська, 6,                
редакція газети                            
«Західний кур’єр».
Переглядів: 309 | Додав: bond | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]