Головна » 2012 » Травень » 10 » КУР’ЄР ФУТБОЛУ
10:36
КУР’ЄР ФУТБОЛУ
Відставка і бойкот

Напередодні матчів шостого туру в обласному чемпіонаті відбулася перша тренерська відставка – на посту головного тренера «Тепловика», який невдало розпочав сезон, Миколу Васильківа замінив Сергій Пташник. В неділю зафіксовано і першу неявку – гравці угринівського «Сокола» не вийшли на домашню гру проти «Ясполя» з Ясенова-Пільного.

«Карпати» К – «Калуш» – 2:1 (О.Ткачук, 62-п., Щеглюк, 69 – Стовбан, 25). Попереджені: Пислар, Крохмалюк – О.Боднар, Рибатчин, Петрук. Арбітр Лаврів. 1 100 глядачів. «Карпати»: Раковіца, Огаль, Р.Гаврилюк, Кавінський, Михайлів (Столярчук, 28, Червінський, 60), Крохмалюк (Бужак, 90+2), М.Ткачук, О.Ткачук, Климус, Щеглюк, Пислар. «Калуш»: Кузів, Олевич, Я.Микуляк, Ляхович, Третяк, Сондей, Рибатчин, О.Боднар, О.Мельник, А.Король (Н.Петрук, 76), Стовбан. Юнаки – 0:0.
Відкривав тур матч в Коломиї, де чинний чемпіон приймав новачка – ФК «Калуш». Зі старту калушани несподівано вклинилися в розбірки лідерів. Щоправда, серйозних суперників вони до цього не мали. Звітна гра мала перевірити колектив на міцність. Перший тайм засвідчив – в місті нафтохіміків після тривалої перерви таки з’явилася команда, варта на увагу. Господарі, отримавши у перерві прочухана (ця «процедура» вже стає традиційною для коломиян), у другій 45-хвилинці рушили виправляти становище. Розмочити гостей їм допоміг пенальті, що викликав чимало суперечок. А вже за сім хвилин Щеглюк забив переможний м’яч.
Від сьогодні «Карпати» розпочинають виступи в аматорському чемпіонаті країни (перший суперник – ФК «Тернопіль»). Матчі турніру проходитимуть посеред тижня. Відтак на коломиян очікує дуже напружений графік. До речі, фінішують змагання в середині липня, коли інші учасники обласного чемпіонату матимуть вакації.
«Карпати» Я – «Газовик» – 3:0 (Олійник, 1, 27, Веприк, 46-п.). Попереджені: Веретко, Конкольняк, Р.Борисевич – Клебан, Мельничук, Загірняк. Арбітр Дебенко. 650 глядачів. «Карпати»: Плетеницький, Канюк, Срібний, Гаврилишин (Т.Овчар, 80), Конкольняк, Чопик (Луцик, 40), Веретко, Олійник, Веприк (Р.Борисевич, 83), Маковійчук, Р.Ципердюк (Свірідов, 75). «Газовик»: Макогон, Клебан (Рошко, 55), В.Барчук, Тащук, Т.Мельничук, Сисак (Близнюков, 46), Микуляк, Герин, Павлів (Чабан, 46), Загірняк, Р.Мотуз. Юнаки – 1:2.
Яремчанці продовжують свою суху серію, не забуваючи при цьому регулярно засмучувати суперників. «Газовикам» з Богородчан довелося виймати м’яч з сітки власних воріт вже на першій хвилині гри. Відійти від нокдауну гості так і не зуміли. Цікаво, що риску під голами господарі провели на… першій хвилині другого тайму.
«Пробій» – «Кроно-Карпати» – 0:1 (З.Волошинович, 11). Попереджені: Буртник – Адамюк, Покачайло. Арбітр Семанюк. 250 глядачів. «Пробій»: Борсук, Буртник, Хижняк, І.Білик, Бойків, Уграк, Вийчук, Паращій (Муамгюе, 75), Гультай (В.Шевчук, 46), Фірсов (Шпільчак, 46), Н.Король (Юрчук, 83). «Кроно-Карпати»: Атамачук, Перепічка, З.Волошинович, Попів, Адам’юк, Покачайло (В.Качур, 78), Белей, Головінський (Курташ, 64), Кушецький (Мельниченко, 90), Джус (Христонько, 70), Р.Волошинович (Пліщук, 90+3). Юнаки – 0:2.
Мабуть, недарма «Кроно-Карпати» зараховують до числа претендентів на найвищі нагороди чемпіонату. Попри важкий календар на старті сезону, команда з Брошнева увійшла до трійки лідерів. Перемогу у виїзній дуелі з «Пробоєм» брошнівчанам приніс Зіновій Волошинович після розіграшу кутового удару.
«Нафтовик» – «Придністров’я» – 1:3 (Яценко, 53 – Б.Павлюк, 17-п., Єжижанський, 38, Семенчук, 79). Попереджені: Громоляк, Данів, В.Олійник – Процак, Войтків, Синишин. Вилучений Грицак, 89 (Н). Арбітр Нізола. 500 глядачів. Юнаки – 1:2.
Найрезультативніший матч туру відбувся в Долині. Пропустивши у першому таймі два голи, господарі на початку другої 45-хвилинки зуміли розмочити рахунок. «Нафтовик» заволодів ініціативою і цілком міг відзначитися вдруге. Однак останнє слово все ж було за тлумачанами.
«Битків» – «Тепловик» – 0:1 (О.Вонс, 15). Попереджений Конопада (Т). Арбітр Паньків. 500 глядачів. Юнаки – 0:1.
У своєму першому матчі під орудою Сергія Пташника «тепловики» зуміли переграти у Надвірній битківчан. Вчора франківці мали зустрічатися з «Соколом», а вже в неділю на них очікує виїзд у Коломию.
«Галичина-Вапно» – «Гуцульщина» – 0:1 (Подолюк, 42). Попереджені: Деренюк, Цимбалістий – Місько, Подолюк. Арбітр Салаш. 300 глядачів. Юнаки – 2:2. «Яспіль» – «Снятин» – 0:0. Попереджені: Келець – Каралаш, Шнкарик. Вилучений Рихло, 90 (2 ж.к., С). Арбітр Дмитрук. 300 глядачів. Юнаки – 1:2. «Сокіл» – «Прут» – -:+. Юнаки – 0:1. Дуель команд, котрі до цього не знали перемог, не відбулася. Гравці «Сокола» бойкотували гру.
„Сокіл”      6    0     0     6     0-21    0
Бомбардири: Олійник («Карпати» Я) – 8, Микуляк («Газовик») – 6, Павлюк («Придністров’я») і Стовбан («Калуш») – по 4 голи.
Цього тижня команди гратимуть двічі. Вчора відбувся сьомий тур. В неділю – матчі восьмого туру: «Снятин» – «Калуш», «Яспіль» – «Прут», «Карпати» К – «Тепловик», «Сокіл» – «Придністров'я», «Битків» – «Кроно-Карпати», «Нафтовик» – «Гуцульщина», «Пробій» – «Газовик», «Карпати» Я – «Галичина-Вапно».

Думка Фахівця
Василь КАЧУР,    головний тренер «Кроно-Карпат»

– Підт-римую думку про те, що ниніш-ній чемпіонат значно переважає попередні. У турнірі немає від-верто слабких суперників. Попри те, ми націлилися на високі місця. Завдання мінімум – виступити не гірше, ніж торік (4 місце – прим. ред.). Будь-який інший результат будемо вважати провалом.
Чемпіонат-2011 ми завершили на хорошому рівні, тому в міжсезоння насамперед прагнули зберегти колектив. З цим завданням цілковито впоралися. В нас лише два новачки.
Діями своїх підопічних у стартових поєдинках задоволений, за винятком провалу в Яремче (0:4 від «Карпат» – прим. ред.). Хоча, з іншого боку, може, це й краще, що нас одразу опустили з небес на землю…

ГРАВЕЦЬ
Василь БЕЛЕЙ, «Кроно-Карпати»

Поряд з граючим тренером брошнівської команди Василем Качуром вихованець франківського футболу Василь Белей є одним з найдосвідченіших футболістів «Кроно-Карпат». За плечима гравця, який наступного тижня відсвяткує свій 29-й день народження, понад 100 матчів на професійній арені.