Головна » 2012 » Травень » 3 » КУР’ЄР ФУТБОЛУ
11:33
КУР’ЄР ФУТБОЛУ
«Сухий» старт Яремче

Позаду перший місяць чемпіонату Івано-Франківщини-2012. Чемпіонату, де будь-хто здатен обіграти будь-кого. Після п’яти турів без поразок йдуть троє. Компанію головним фаворитам сезону – «одноклубникам» з Яремче та Коломиї – несподівано склав ФК «Калуш».

«Яспіль» – «Карпати» Я – 0:1 (А.Олійник, 6). Попереджені: Сокотович – Срібний, Маковійчук, Гаврилишин. Арбітр Лаврів. 750 глядачів. «Яспіль»: Мегдиник, Сорохан, Матієк, Л.Українець, Сокотович, Келець (Архіпенко, 67), Ясуник, Яремчук, Савка (Чіквенду, 25), В.Українець, Чупрун (Огбанга, 76). «Карпати» Я: Плетеницький, Канюк, Срібний, Гаврилишин, Чопик, Веретко (Конкольняк, 83), Олійник, Луцик (Ольшанецький, 86), Веприк, Маковійчук, Ципердюк (Свірідов, 73). Юнаки – 0:0.
Долю матчу в Ясенові-Пільному вирішив швидкий гол Андрія Олійника після розіграшу штрафного удару. Надалі особливо гострими моментами гра не вирізнялася. Відзначимо, що яремчанці все ще тримають свої ворота на замку.
«Сокіл» – «Карпати» К – 1:3 (Шинкарик, 18 – С.Гаврилюк, 45+1-авт., Щеглюк, 56, Кавінський, 70). Попереджені: Скорейко – Климус. Арбітр Семанюк. 1 000 глядачів. «Снятин»: Федоров, Тофан, Рихло, С.Гаврилюк, Каралаш, Скорейко, Коваленко (Турчинський, 85), Филипів (Никифорук, 77), Боргун (Купріч, 77), Імангулов, Шинкарик (Мироняк, 65). «Карпати» К: Раковіца, Огаль, Климус, Р.Гаврилюк, Кавінський, Михайлів (Бужак, 86), Крохмалюк (Червінський, 86), М.Ткачук, Пислар, Щеглюк (Столярчук, 78), О.Ткачук (Лящовський, 89). Юнаки – 1:1.
У першому таймі гра була рівною. Господарі відкрили рахунок, проте перед самою  перервою Степан Гаврилюк у боротьбі з суперником зрізав м’яч у власні ворота. Друга 45-хвилинка вже проходила під диктовку гостей. «Карпати» вивів вперед Щеглюк, котрий поцілив у ворота з гострого кута. «Контрольний вистріл» на рахунку Кавінського.
«Калуш» – «Сокіл» – 4:0 (Мельник, 23-п., Стовбан, 36, 39, А.Король, 59). Попередження: Олевич – Партан, Т.Качур. Арбітр – Вовчок. 500 глядачів. «Калуш»: Кузів (Ю.Сорока, 46), Олевич, Мандрик, Третяк, Ляхович, Рибатчин, Мельник, Боднар, Микуляк Я. (Драган 74), Стовбан (Петрук 65), Король (Салаш 67). Юнаки – 6:0.
Калушани очікувано переграли аутсайдера. Чотири «сухі» голи дозволили їм обійти в турнірній таблиці «Карпати» з Коломиї, в гості до яких «Калуш» вирушить в наступному турі.
«Кроно-Карпати» – «Галичина-Вапно» – 2:1 (Адамюк, 3, Джус, 90+2 – Цимбалістий, 18). Попереджені: Басюк, Цимбалістий (Г). Арбітр – Луцький. 700 глядачів. «Кроно-Карпати»: Атамачук, Перепічка, З.Волошинович, Попів, Адам’юк (Пліщук, 90), Покачайло (Пихней, 88), Белей (В.Качур, 68), Головінський (Мельниченко, 85), Курташ (Джус, 58), Христонько, Р.Волошинович. Юнаки – 5:0.
Оновлений стадіон у Брошневі цього року вперше приймав футбол (з косівською «Гуцульщиною» «Кроно-Карпати» грало у Голині). Свято-відкриття сезону заледве не «зіпсували» вперті галичани. Вирвати перемогу господарі змогли лише у компенсований час – успіху досяг дальній постріл Мар’яна Джуса. Додаткові хвилини допомагають брошнівцям набирати очки вже третій тур поспіль. Причому голами відзначаються «джокери», гравці, що вийшли на заміну…
«Придністров'я» – «Пробій» – 3:1 (Єжижанський, 45, Вікарюк, 67, Б.Павлюк, 76 – Фірсов, 42). Попередження: Вікарюк, Р.Олійник, Шифир, Синишин – Фірсов, Роже Тібо, Буртник. Арбітр – Дебенко. 650 глядачів. «Придністров’я»: Ткаченко, Р. Олійник, Процак, Шифир, І.Гуменяк, Сікач (Волок, 87), Синишин, Єжижанський (Сем'янчук, 89), Семенюк, Вікарюк, Б.Павлюк. «Пробій»: Борсук, Буртник, Жижиян, Бойків (Роже Тібо 46), І.Білик, Гультай, Вийчук, Паращій, Уграк, Фірсов (Юрчук, 87), Н.Король (Шпільчак, 64). Юнаки – 0:4
Господарі здобули вольову перемогу. Вирішальним фактором стала майстерність пари досвідчених форвардів «Придністров’я» Вікарюк-Павлюк. Після нічийного першого тайму Вікарюк на початку другого виводить господарів вперед. А за дев’ять хвилин Павлюк добив м’яч у ціль після виходу того ж таки Вікарюка віч-на-віч з голкіпером.
"Гуцульщина" – "Газовик" – 2:1 (Подолюк, 30, Чорней, 61 – Микуляк, 90+4-п.). Попереджені: Балагурак, Будзуляк, Ромаш, Рибак – І.Клебан, Р.Руснак. Вилучення: Р.Руснак, 59. Арбітр Дмитрук. 525 глядачів. «Гуцульщина»: Назарук, Ганущак, Козлан, В.Ковальчук, Оліяр, Подолюк (Косович, 80), Місько, Чорней, Москалик (Савин, 75), Рибак (Будзуляк, 52, Ромаш, 85), Біскуп (Балагурак, 39). «Газовик»: Макогон, І.Клебан, В.Барчук, Тащук, Р.Руснак, Т.Мельничук, Вірстюк, Герин (Сисак, 33, Загірняк, 76), Павлів (Близнюков, 66), Микуляк, Р.Мотуз. Юнаки – 2:2.
У рідних стінах «Гуцульщина» очок не втрачає. Після тлумацького «Придністров’я» косівчани змусили скласти зброю богородчанський «Газовик». Гостей підвів досвідчений Роман Руснак, який отримав червону картку за образу арбітра.
«Тепловик» – «Нафтовик» – 0:2 (Р.Романишин, 12, Вислобіцький, 56-авт.). Нереалізований пенальті: Нестерук, 25 (Т). Попереджений: Громоляк (Н). Арбітр – Синишин. 250 глядачів. Юнаки – 1:0.
Лише в п’ятому турі «Нафтовик» зумів відкрити лік своїм голам. І одразу переміг. Відзначимо голкіпера долинян Димида, який парирував в середині першого тайму 11-метровий удар.
«Прут» – «Битків» – 0:0. Попереджені: Єжов – Іванюк. Арбітр – Дем’янчук. 200 глядачів. Юнаки – 4:1.
Бомбардири: Олійник («Карпати» Я) і Микуляк («Газовик») – по 6 голів.,
Черговий шостий тур розпочнеться в суботу матчем в Коломиї між місцевими «Карпатами» і «Калушем». З-поміж недільних матчів вирізняються поєдинки «Пробій» – «Кроно-Карпати», «Карпати» Я – «Газовик», «Яспіль» – «Снятин». В інших матчах зустрічаються: «Сокіл» – «Прут», «Битків» – «Тепловик», «Нафтовик» – «Придністров’я», «Галичина-Вапно» – «Гуцульщина».
Звертаємо вашу увагу на те, що матчі 7-го туру відбудуться посеред тижня, 9 травня.