Головна » 2011 » Листопад » 17 » КУР’ЄР ФУТБОЛУ
12:48
КУР’ЄР ФУТБОЛУ
Скуштуємо спагетті?

Сьогодні в італійській Падуї стартують матчі елітного раунду Кубка УЄФА у групі D. Суперниками івано-франківського «Урагану» у боротьбі за єдину перепустку до «фіналу чотирьох» будуть італійські «Монтесільвано» і «Марка», а також словацький «Слов-Матік».
Фаворитами змагань безперечно є італійці. Всупереч всім прогнозам, у травні ц.р. "Монтесільвано" приніс Італії перший Кубок УЄФА з футзалу, хоча й був дебютантом турніру. Перемігши в Європі, в національному чемпіонаті "Монтесільвано" поступився першістю "Марці". Відтак піренейці отримали два місця у футзальній Лізі чемпіонів.

Саме поєдинком з чинним володарем трофею розпочнуть свій виступ українці. «Ураган» прибув до Італії у вівторок авіарейсом Київ – Венеція. Від острівного міста до місця проведення змагань, як кажуть, рукою подати.
Господарем групи є «Марка», котра за відсутності відповідної клубної арени обрала для виступів спорткомплекс у Падуї. Відібравши у "Монтесільвано" чемпіонський титул, «Марка» прагне тепер потіснити заклятих суперників і з європейських вершин. З «Маркою» «Ураган» зустрінеться завтра.
На десерт в українців залишаться словаки. Хоч за останні п'ять років клуб з Братислави в четвертий раз добирається до еліт-раунду, у наших сусідів немає жодних ілюзій щодо свого місця в Європі. Добре буде, якщо ми заробимо бодай одне очко, – каже тренер «Слов-Матіка».
У нинішньому форматі футзальний Кубок УЄФА розігрується шостий сезон. Чемпіонам України здолати елітний раунд жодного разу не вдалося: чотири рази вони фінішували третіми і лише позаторік львівський «Тайм» посів другу сходинку.
Своєрідною репетицією перед виходом в Європу став для «Урагану» поєдинок національного чемпіонату з харківським «Локомотивом», який франківці провалили. Наступний матч в чемпіонаті країни «Ураган» зіграє 3 грудня на полі львівської «Енергії».
Чемпіонат України. 10 тур. 10-12 листопада. «Локомотив» – «Ураган» – 6:3 (Білоцерківець, 10, 19, Федорченко, 25, 39, Д.Клочко, 28, Д.Сорокін, 40 – Кордоба, 9, Сержао, 32, 40). ЛТК  – «Кардинал-Рівне» – 3:3. «Енергія» – «Моноліт» – 6:0.