Головна » 2011 » Липень » 21 » КУР’ЄР ФУТБОЛУ
10:37
КУР’ЄР ФУТБОЛУ
Вольовий «Енергетик»
З гостьової нічиєї стартував у новому сезоні бурштинський «Енергетик». Граючи на полі новоспеченого ФК «Одеса», гості з Прикарпаття зуміли ліквідувати фору у два голи, що її здобув суперник в першому таймі.
«Енергетики» провели гру в такому складі: Новак, Данищук, Мостовий, Підвірний, Лазорик, Долотко, Чернов (Прокопович, 69), Акімов (Юрченко, 78), Семенина (Януш, 65), Гордієнко (Фурта, 50), Яневич.
Як бачимо, в основному складі «енергетиків» вийшли лише три новачки – голкіпер Новак з Івано-Франківська, а також гравці атакувальної ланки Акімов (вихованець одеського футболу) і тернополянин Семенина.
Після перерви компанію їм склали львів’янин Фурта і вихованець столичного футболу Юрченко. А загалом склад бурштинців поповнився одразу восьмома новими обличчями.
Першість України. 1 ліга. 16-17 липня. «Зірка» – «Говерла-Закарпаття» – 0:1. «Миколаїв» – «Арсенал» – 1:2. «Нива» В – «Нафтовик-Укрнафта» – 0:1. «Динамо-2» – «Олімпік» – 2:1. «Одеса» – «Енергетик» – 2:2 (Полтавець, 12-п., Косирін, 25 – Лазорик, 55, Долотко, 65). «Металург» З – «Титан» – 5:1. «Буковина» – «Геліос» – 1:1. «Львів» – «Сталь» – 2:3. «Кримтеплиця» – «Севастополь» – 0:2.
Другий тур стартує завтра матчем «Енергетик» – «Металург» Запоріжжя.  В третьому турі бурштинці будуть гостями «Буковини».
Переглядів: 759 | Додав: bond | Рейтинг: 0.0/0