Головна » 2011 » Травень » 19 » КУР’ЄР ФУТБОЛУ
10:08
КУР’ЄР ФУТБОЛУ
Ніхто не хотів поступатися

Минулого тижня стартував розіграш кубка області. Найзатятішим серед матчів І раунду виявилося протистояння делятинського «Прута» та городенківського «Пробою», що відбулося в Яремчі.

120 хвилин ігрового часу завершилися без голів. Довелося пробивати післяматчеві пенальті. Витягнути виграшний квиток в затяжній серії пощастило господарям – 13:12. А загалом суперники підходили до 11-метрової позначки по 16 разів! При цьому делятинець Руслан Зупник не реалізував жодної з двох своїх спроб. Матч тривав майже три години.
В додатковий час визначився переможець в П’ядиках, де місцевий «Колос» переграв «Гал-Вапно». За півтори години основного часу суперники лише двічі потішили глядачів голами, а ось в додаткові 30 хвилин публіка стала свідками одразу чотирьох забитих м’ячів.
Провідний дивізіон втратив ще двох своїх представників. «Гуцульщина» з Косова вдруге поспіль взяла гору над резервним складом «Снятина» – 6:1 (торік – 3:0), а кутські «Карпати» переграли аутсайдера 1 ліги – угринівський «Сокіл» (3:2).
Мало не трапилася сенсація у Болехові, де місцеві «Карпати» приймали своїх коломийських «одноклубників». Чемпіон області вирвав перемогу на останній хвилині основного часу.
Кубок Івано-Франківщини. 1/16 фіналу. 12 травня. «Гуцульщина» – «Снятин-Євромодуль» – 6:1 (Підвисоцький, 37, Шайбан, 50, 59, Волощук, 54, Ромаш, 72, Самокіщук, 85,  – Стецик, 35). «Кроно-Карпати» – «Ніка-Динамо» – 2:0 (Качур, 34, Жаровський, 79). Нереалізований пенальті: Пихней, 17 (К). «Гвіздець» – «Микитинці» – 3:0 (Ясуник, 13, А.Олійник, 41, І.Шевчук, 87). «Карпати» Кути – «Сокіл» – 3:2 (Грущук, 25, Фейчук, 66, Грабовецький, 76 – Продан, 39, Бездєнєжних, 85). «Карпати» Б – «Карпати» Коломия – 1:2 (Романюк, 24 – Кавінський, 58-п., Соколенко, 90). «Колос» – «Гал-Вапно» – 4:2 (Федюк, 75, 110, Марук, 92, Тарасенко, 105 – Царук, 20-п., 95). «Прут» – «Пробій» – 0:0, по пен. – 13:12. «Хутровик» – «Придністров’я» – 0:3 (Вікарюк, 2, Чернишов, 45, Б.Павлюк, 60). «Обертин» – «Газовик» – 0:2 (Кульчак, 29, Грицюк, 84). «Калуш» – «Нафтовик» – -:+. «Дністер-Рітас» – «Прикарпаття-2» – +:-. «Тепловик», «Бескид», «Яспіль», «Сваричів» і «Славія» стартують з 1/8 фіналу.
Вчора відбулося жеребкування наступного раунду. Отож, 26 травня зустрінуться: «Прут» – «Бескид», «Колос» – «Тепловик», «Славія» – «Гуцульщина», «Придністров’я» – «Яспіль», «Карпати» Кути – «Карпати» Коломия, «Сваричів» – «Нафтовик», «Гвіздець» – «Газовик», «Дністер-Рітас» – «Кроно-Карпати».
Переглядів: 740 | Додав: bond | Рейтинг: 0.0/0