27282930

Головна » 2010 » Вересень » 16 » Готуйте гаманці
11:51
Готуйте гаманці
Новий сезон, нова арена, нові ціни на квитки. Відтепер перегляд домашнього матчу франківського «Урагану» коштує від 15 гривень (з балкона) до 25-ти (з новісіньких трибун поблизу майданчика). Правда, для дітей та за пенсійними посвідченнями вхід є вільним.

Незважаючи на такий сюрприз (раніше за квитки брали по 5 грн., а попередньої інформації про зміну «тарифів» не було), найдорожчі перепустки розібрали майже стовідсотково. І «Ураган» віддячив за підтримку, здобувши впевнену перемогу.
Стартовим домашнім суперником франківців були луганські «телефоністи», котрі в попередніх сезонах випили у нас чимало крові. До того ж у першому турі ЛТК взяв гору над «Шахтарем». Хоч гірники сьогодні вже не ті, що колись, та все ж…
У Франківську гості зі сходу протрималися рівно один тайм. А потім далася взнаки коротка лава запасних ЛТК, в складі якого вже на 5-й хвилині був вилучений капітан команди Тменов. Цікаво, що лік голам у матчі (і в сезоні загалом) відкрив наймолодший «ураганівець» Петро Шотурма, а підвів риску найстарший – Федір Пилипів. Причому Петро відзначився на першій хвилині, а Федір – вже після фінальної сирени. Раніше такі голи не зараховували, але влітку у правила були внесені зміни.
Чемпіонат України. Вища ліга. 2 тур. 11-12 вересня. «Ураган» – ЛТК – 6:3 (Шотурма, 1, Цвєлих, 11, Павлюк, 15, Сімка, 31, 35, Пилипів, 40 – Івонко, 12, Заворотний, 13, Стрельцов, 19). Вил.: Тменов, 5 (Л). «Єнакієвець» – «Тайм» – 1:1. ТВД – ПФС – 3:1. «Кардинал» – «Енергія» – 2:3. «Локомотив» – «Моноліт» – 6:1.
"Моноліт”     2     0     0     2     4-10     0
Завтра «Ураган» у Львові протистоятиме «Енергії». Решта матчів туру відбудуться в суботу. В 4-му турі, 22 вересня, франківці будуть вільними від гри.
Переглядів: 934 | Додав: bond | Рейтинг: 0.0/0