Головна » 2010 » Грудень » 16 » «Газетярі» проти «Урагану»
12:20
«Газетярі» проти «Урагану»
Черговим суперником франківців стануть аматори

Післязавтра відбудуться перші чвертьфінальні матчі футзального кубка країни. Жереб, який було кинуто минулої п’ятниці у столичному Будинку футболу, виявився прихильним до «Урагану». Суперником франківців став аматорський клуб АРПІ
з Донецька.

Ще торік АРПІ мав професійний статус. Команда змагалася у першій лізі. Стала переможцем зонального турніру, а у фіналі фінішувала другою після львівського «Динамо». Попри такий успіх, створений у 2007 році АРПІ повернувся на аматорський рівень. Нині «газетярі» (АРПІ – Агентство розповсюдження періодичних видань) виступають у чемпіонаті Донецька і є лідерами змагань.
У стартовому раунді турніру АРПІ став автором найбільшої сенсації, перегравши у донбаському дербі «Єнакієвець» – 3:2. А от виграти у наступного суперника – харківського «Локомотива-2», що виступає у першій лізі, донеччанам не вдалося. Обидва поєдинки 1/8 фіналу завершилися з рахунком 2:2. В чвертьфінал «газетярів» вивела лише краща реалізація післяматчевих пенальті – 5:4.
До вісімки кращих кубкових команд увійшов ще один аматорський колектив – харківський «Атлант». Йому випало змагатися з донецьким «Шахтарем». Інші пари склали «важковаговики»: «Тайм» зустрінеться з «Кардиналом», а «Локомотив» – з «Енергією».
Зауважимо, що раніше чвертьфінальний етап незмінно ставав каменем спотикання для франківців. У сезоні-2004/05 «Ураган» поступився на цій стадії «Шахтарю» (0:5 і 2:2), а згодом його двічі образив ЛТК. Три роки тому прикарпатці поступилися луганцям за сумою двох матчів (3:1 і 2:8), а в попередньому розіграші програли стартовий поєдинок «турніру восьми», що проходив у Харкові (2:2, по пенальті – 4:5).
Будемо сподіватися, що цього разу ураганівці порушать неприємну для себе традицію, і вже після суботнього поєдинку ми не сумніватимемося у виході нашої команди до «фіналу чотирьох». Матчі-відповіді 1/4 фіналу відбудуться 29 грудня. Франківці ж зіграють у Донецьку на три дні раніше. Річ у тім, що в перерві між кубковими зустрічами на «Ураган» очікує матч чемпіонату в Луганську (за календарем – 22-го числа). Заручившись згодою суперників, керманичі франківського клубу об’єднали два виїзди в один. Відтак проти ЛТК ми зіграємо 24 грудня, проти АРПІ – 26-го.
Фінальний етап змагань запланований на 29-30 січня. У разі перемоги над АРПІ, НФК «Ураган» пропонуватиме АМФУ провести його в Івано-Франківську. Втім, за деякою інформацією, столичні функціонери мають намір розіграти Кубок України у Запоріжжі, яке після кількарічного небуття знову виявляє інтерес до футзалу. З регламенту змагань навіть завбачливо забрали пункт, за яким господарем фіналу ставав один з півфіналістів. Як воно буде – подивимося…
Що ж до останніх матчів «Урагану», то вони проходили під гаслами реваншу. Спочатку франківці відплатили рівненському «Кардиналу» за поразку у стартовій грі чемпіонату – 6:0 (у Рівному, нагадаємо, було 0:4). А за кілька днів поквиталися з луганським ЛТК за всі попередні кубкові невдачі (загалом їх було три).
Чемпіонат України. Вища ліга. 12 тур. 5 грудня. «Ураган» – «Кардинал-Рівне» – 6:0 (Піддубний, 4-авт., Цвєлих, 13, 22, Біро Жаде, 16, Ренатіньо, 32, 39). ТВД – «Енергія» – 1:2. «Локомотив» – ПФС – 7:1. «Єнакієвець» – «Моноліт» – 5:4. «Шахтар» – ЛТК – 3:1. Кубок України. 1/8 фіналу. Матч-відповідь. 8 грудня. «Ураган» – ЛТК – 8:3 (Чепорнюк, 6, Сержао, 13, 37, Ярий, 15, Шотурма, 20, 30, Ренатіньо, 25, Цвєлих, 34). Перша гра – 5:5.

«Кур’єр футболу» повертається!
З нового року читачі нашого видання знову зможуть отримувати найрізноманітніші дані з додатку «Кур’єр футболу», 25 номерів якого побачили світ у 2007-10 рр. На відміну від попередніх років «КФ» дещо змінить свій формат і виходитиме не один раз на місяць, а щотижня у форматі газетної сторінки. Відтак ми зможемо оперативно інформувати вас про хід обласних та районних змагань. Окрім того, в планах редакції «ЗК» випуск перших розділів енциклопедії прикарпатського футболу від перших ударів по м’ячу до наших днів та багато іншого. На відміну від футболістів ми не йдемо на зимові вакації. Перші числа «КФ» з’являться вже у січні. Читайте та передплачуйте «Західний кур’єр».

Переглядів: 939 | Додав: bond | Рейтинг: 0.0/0