Головна » 2011 » Червень » 2 » ФУТЗАЛ
11:47
ФУТЗАЛ
У Львів за «золотом»
Завтра відбудеться третій матч фінальної серії футзального чемпіонату України між франківським «Ураганом» і львівською «Енергією-Тайм». Після двох зустрічей на власному майданчику наші земляки ведуть перед з рахунком 2:0.
Доля суботнього протистояння ви-рішилася у середині другого тайму, коли за рахунку 2:1 франківці з інтервалом у 30 секунд провели два голи поспіль. Цікаво, що четвертий м’яч «Урагану» записав на свій рахунок голкіпер Кирило Ципун. Він вразив порожні ворота львів’ян, адже ті перейшли на гру з п’ятим польовим гравцем.
У недільному поєдинку Ципуну не пощастило. Голкіпер зазнав прикрої травми і поступився місцем своєму дублеру Олегу Їжаковському. Впродовж матчу львів’яни чотири рази виходили вперед, однак господарі раз-по-раз знаходили в собі сили, щоб відігратися. Переможця визначила серія післяматчевих 6-метрових. Франківці на попередніх стадіях двічі поступалися за цим компонентом, але тепер фортуна була на їхньому боці.
Напередодні фіналу наставник «Урагану» Сергій Гупаленко заявив, що за умови перемоги у домашніх матчах франківці «золото» вже не упустять. Після недільної зустрічі він утримався від гучних заяв. Продовження серії – завтра у Львові. Там за потреби відбудуться і четвертий та п’ятий матчі серії.

Чемпіонат України. Фінал. 28-29 травня. «Ураган» – «Енергія-Тайм» – 4:2 (Цвєлих, 2, 7, Сімка, 30, Ципун, 30 – Павленко, 5, Якунін, 34) і 4:4 (Павлюк, 11, Сержао, 22, 38, Цвєлих, 24 – Овсянніков, 9, Павленко, 21, Легчанов, 22, Рогачов, 37), по пенальті – 4:2. Рахунок серії – 2:0.

Переглядів: 824 | Додав: bond | Рейтинг: 0.0/0