Головна » 2011 » Травень » 19 » ФУТЗАЛ
09:54
ФУТЗАЛ
Бородатий «Ураган»

Івано-франківський «Ураган» розпочав півфінальну серію чемпіонату з двох поразок. Виправити ситуацію можна тільки вигравши три поспіль домашні поєдинки.

Підопічні Сергія Гупаленка цілком могли повернутися додому з іншим настроєм. Їх перша дуель з «Єнакієвцем» завершилася внічию – 2:2. Відтак переможець визначався в серії пенальті. Гості вели в рахунку, однак Ренатіньо не зміг реалізувати п’яту спробу своєї команди. А потім схибив Валенко…
До того ж, в «Урагану» травмувався капітана команди Романа Кіндратіва. Він, як і Федір Пилипів, допомогти партнерам у найближчих матчах не зможе. Однак наставник франківців вірить, що й в дещо ослабленому складі його підопічним під силу обіграти «Єнакієвець», котрий свої останні матчі в Івано-Франківську проводив невдало.
Завтрашня гра «Урагану» та «Єнакієвця» розпочнеться о 14.00. В суботу та неділю матчі розпочинатимуться о 16.00. Якщо, звісно, серія триватиме…
Цікаво, що ще під час чвертьфінальних матчів з ТВД гравці франківської команди пообіцяли один одному не голитися аж до завершення чемпіонату. Тож у разі сходження на п’єдестал фотокори зафіксують мить тріумфу бородатої команди.

Чемпіонат України. Плей-офф. Півфінали. 1-2 тури. 13-14 травня. «Єнакієвець» – «Ураган» – 2:2 (Скорий, 16, Хурсов, 19 – Цвєлих, 3, Сержао, 28), по пен. – 6:5. «Єнакієвець» – «Ураган» – 4:2 (Мірошник, 3, 25, Сільченко, 5-п., Турчак, 19 – Ренатіньо, 33, Павлюк, 34). Рахунок серії – 2:0. «Локомотив» – «Енергія-Тайм» – 2:2, по пен. – 4:5 і 6:1. Рахунок серії – 1:1.

Переглядів: 845 | Додав: bond | Рейтинг: 0.0/0