ФУТБОЛ - 5 Травня 2014 - Західний курєр
Неділя, 04.12.2016, 16:11
Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Пошук
Календар
«  Травень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Міні-чат
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2014 » Травень » 5 » ФУТБОЛ
16:11
ФУТБОЛ

Календар матчів чемпіонату, першості і кубка Івано-Франківщини
1 ліга
«Карпати» Коломия
«Кроно-Карпати»
Брошнів-Осада
«Ніка-Івано-Франківськ»
«Придністров’я» Тлумач
«Гал-Вапно» Галич
«Славія» Отинія
«Нафтовик» Долина
ФК «Калуш»
ФК «Снятин»
ФК «Турка» Турка
ФК «Перегінське»


1 коло
1 тур. 27 квітня (нд)
«Ніка-Івано-Франківськ» - «Нафтовик»
ФК «Турка» - ФК «Калуш»
«Кроно-Карпати» - «Гал-Вапно»
ФК «Снятин» - «Карпати» К
«Придністров’я» - «Славія»
ФК «Перегінське» - вихідний
2 тур. 4 травня (нд)
«Карпати» К - «Придністров’я»
«Гал-Вапно» - ФК «Снятин»
ФК «Калуш» - «Кроно-Карпати»
«Нафтовик» - ФК «Турка»
ФК «Перегінське» - «Ніка-Іва-но-Франківськ»
«Славія» - вихідний
3 тур. 11 травня (нд)
ФК «Турка» - ФК «Перегінське»
«Кроно-Карпати» - «Нафтовик»
ФК «Снятин» - ФК «Калуш»
«Придністров’я» - «Гал-Вапно»
«Славія» - «Карпати» К
«Ніка-Івано-Франківськ» - вихідний
4 тур. 18 травня (нд)
«Гал-Вапно» - «Славія»
ФК «Калуш» - «Придністров’я»
«Нафтовик» - ФК «Снятин»
ФК «Перегінське» - «Кроно-Карпати»
«Ніка-Івано-Франківськ» - ФК «Турка»
«Карпати» К - вихідний
5 тур. 1 червня (нд)
«Кроно-Карпати» - «Ніка-Івано-Франківськ»
ФК «Снятин» - ФК «Перегінське»
«Придністров’я» - «Нафтовик»
«Славія» - ФК «Калуш»
«Карпати» К - «Гал-Вапно»
ФК «Турка» - вихідний
6 тур. 8 червня (нд)
ФК «Калуш» - «Карпати» К
«Нафтовик» - «Славія»
ФК «Перегінське» - «Придністров’я»
«Ніка-Івано-Франківськ» - ФК «Снятин»
ФК «Турка» - «Кроно-Карпати»
«Гал-Вапно» - вихідний
7 тур. 15 червня (нд)
ФК «Снятин» - ФК «Турка»
«Придністров’я» - «Ніка-Івано-Франківськ»
«Славія» - ФК «Перегінське»
«Карпати» К - «Нафтовик»
«Гал-Вапно» - ФК «Калуш»
«Кроно-Карпати» - вихідний
8 тур. 22 червня (нд)
«Нафтовик» - «Гал-Вапно»
ФК «Перегінське» - «Карпати» К
«Ніка-Івано-Франківськ» - «Славія»
ФК «Турка» - «Придністров’я»
«Кроно-Карпати» - ФК «Снятин»
«Калуш» - вихідний
9 тур. 29 червня (нд)
«Придністров’я» - «Кроно-Карпати»
«Славія» - ФК «Турка»
«Карпати» К - «Ніка-Івано-Франківськ»
«Гал-Вапно» - ФК «Перегінське»
ФК «Калуш» - «Нафтовик»
ФК «Снятин» - вихідний
10 тур. 3 серпня (нд)
ФК «Перегінське» - ФК «Калуш»
«Ніка-Івано-Франківськ» - «Гал-Вапно»
ФК «Турка» - «Карпати» К
«Кроно-Карпати» - «Славія»
ФК «Снятин» - «Придністров’я»
«Нафтовик» - вихідний
11 тур. 10 серпня (нд)
«Славія» - ФК «Снятин»
«Карпати» - «Кроно-Карпати»
«Гал-Вапно» - ФК «Турка»
ФК «Калуш» - «Ніка-Івано-Франківськ»
«Нафтовик» - ФК «Перегінське»
«Придністров’я» - вихідний

Кубок області
Попередній етап (1/16 фіналу). 1 і 25 травня
ФК «Перегінське» – «Карпати» Болехів
«Ніка-Івано-Франківськ» Івано-Франківськ – «Дністер-Рітас» Побережжя
ФК «Калуш» – «Лімниця» Перегінське
«Кроно-Карпати» Брошнів-Осада – «Медик-Краснопіль» Солотвин
ФК «Снятин» – ФК «П’ядики»
«Придністров’я» Тлумач - «Вихор» Ямниця
«Славія» Отинія – «Колос» Братківці
ФК «Битків» – «Колос» Цінева (Рожнятівський р-н)
«Прут» Делятин – «Оскар» Підгір’я (Богородчанський р-н)
ФК «Гвіздець» – «Кремінь» Пістинь (Косівський р-н)
«Енергія» Бурштин – «Тепловик» Івано-Франківськ
ФК «Обертин» – «Каменяр» Серафинці
«Карпати» Коломия, «Гал-Вапно» Галич, «Нафтовик» Долина і ФК «Турка» розпочнуть виступи з 1/8 фіналу.
1/8 фіналу - 29 травня і 5 червня
1/4 фіналу - 19 і 26 червня
1/2 фіналу - 7 і 14 серпня
Фінал - 24 серпня

2 ліга. Регіон «Південь»
ФК «П’ядики»
ФК «Битків»
ФК «Обертин»
«Каменяр» Серафинці
«Тепловик» Івано-Франківськ
«Прут» Делятин
ФК «Гвіздець»

1 етап. 1 коло
1 тур. 27 квітня (нд)
ФК «П’ядики» - ФК «Гвіздець»
ФК «Битків» - «Прут»
ФК «Обертин» - «Тепловик»
«Каменяр» - вихідний
2 тур. 4 травня(нд)
«Тепловик» - «Каменяр»
«Прут» - ФК «Обертин»
ФК «П’ядики» - ФК «Битків»
ФК «Гвіздець» - вихідний
3 тур. 11 травня (нд)
ФК «Битків» - ФК «Гвіздець»
ФК «Обертин» - ФК «П’ядики»
«Каменяр» - «Прут»
«Тепловик» - вихідний
4 тур. 18 травня(нд)
ФК «Гвіздець» - «Тепловик»
ФК «П’ядики» - «Каменяр»
ФК «Битків» - ФК «Обертин»
«Прут» - вихідний
5 тур. 1 червня (нд)
ФК «Обертин» - ФК «Гвіздець»
«Каменяр» - ФК «Битків»
«Тепловик» - «Прут»
ФК «П’ядики» - вихідний
6 тур. 8 червня (нд)
ФК «Гвіздець» - «Прут»
ФК «П’ядики» - «Тепловик»
ФК «Обертин» - «Каменяр»
ФК «Битків» - вихідний
7 тур. 15 червня (нд)
«Каменяр» - ФК «Гвіздець»
«Тепловик» - ФК «Битків»
«Прут» - ФК «П’ядики»
ФК «Обертин» - вихідний

2 ліга. Регіон «Північ»
«Карпати» Болехів
«Колос» Братківці
«Медик-Краснопіль» Солотвин
«Лімниця» Перегінське
«Енергія» Бурштин
«Вихор» Ямниця
«Дністер-Рітас» Побережжя


1 етап. 1 коло
1 тур. 27 квітня (нд)
«Колос» - «Дністер-Рітас»
«Медик-Краснопіль» - «Вихор»
«Лімниця» - «Енергія»
«Карпати» Б - вихідний
2 тур. 4 травня (нд)
«Вихор» - «Лімниця»
«Дністер-Рітас» - «Медик-Краснопіль»
«Карпати» Б - «Колос»
«Енергія» - вихідний
3 тур. 11 травня (нд)
«Медик-Краснопіль» - «Карпати» Б
«Лімниця» - «Дністер-Рітас»
«Енергія» - «Вихор»
«Колос» - вихідний
4 тур. 18 травня (нд)
«Дністер-Рітас» - «Енергія»
«Карпати» Б - «Лімниця»
«Колос» - «Медик-Краснопіль»
«Вихор» - вихідний
5 тур. 1 червня (нд)
«Лімниця» - «Колос»
«Енергія» - «Карпати» Б
«Вихор» - «Дністер-Рітас»
«Медик-Краснопіль» - вихідний
6 тур. 8 червня (нд)
«Карпати» Б - «Вихор»
«Колос» - «Енергія»
«Медик-Красопіль» - «Лімниця»
«Дністер-Рітас» - вихідний
7 тур. 15 червня (нд)
«Енергія» - «Медик-Краснопіль»
«Вихор» - «Колос»
«Дністер-Рітас» - «Карпати»
«Лімниця» - вихідний
Комітет з проведення змагань ІФФФ
Підготував Володимир ГОРОЩАК

 

Переглядів: 401 | Додав: bond | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]