11:29
ФУТБОЛ
Сто хвилин інтриги

«Газовик» потіснили з першої позиції

У черговому турі чемпіонату Івано-Франківщини вирізнявся поєдинок у Богородчанах, де зійшлися одні з головних претендентів на нагороди – місцевий «Газовик» і брошнівські «Кроно-Карпати». Гра виправдала сподівання, тримаючи глядачів у напрузі майже сто хвилин.
Поєдинок розпочався доволі несподівано. Вже до 20-ї хвилини «кроно-карпатівці» провели у ворота господарів три «сухі» голи. Отямившись і провівши деякі перестановки у складі, «газовики» почали скорочувати відставання. На 58-й хвилині рахунок став хитким – 2:3. У господарів залишалося більш ніж півгодини, щоб врятувати гру. Та всі їхні зусилля виявилися марними. Коли в останню атаку пішов навіть голкіпер богородчанців, брошнівці перехопили м’яч і спрямували його у незахищену «рамку». Йшла 98-а хвилина зустрічі…
Ще більш результативною вийшла гра в Коломиї, де місцеві «Карпати» розтрощили «Гал-Вапно-Енергетик» – 7:2. Попри підсумковий рахунок матч не був позбавлений інтриги, адже гості першими досягли успіху, а перший тайм приніс нічию (2:2). Однак друга 45-хвилинка була повністю за господарями. П’ять «сухих» голів вивели покутян на першу сходинку «турнірки». За рівної кількості очок з «Кроно-Карпатами» і «Газовиком» вони мають кращу різницю голів – відповідно +15, +12 і +9.
Одразу за тріо лідерів розташувалися «Карпати» з Яремчі. «Курортники», оговтавшись від болючої поразки у попередній грі з коломиянами, вирвали перемогу на полі косівської «Гуцульщини», що вдається далеко не кожному.
Цієї неділі у центрі уваги будуть поєдинки коломийських «Карпат» з «Нікою-Тепловиком» в Івано-Франківську і «Газовика» та «Придністров’я» у Тлумачі. Водночас «Кроно-Карпати» матимуть змогу перевести подих в зустрічі з аутсайдером – угрині-вським «Соколом». Угринівці все ніяк не відкриють лік своїм голам, поволі наближуючись до антирекорда турніру, автором якого є «Гуцульщина» - 948 хвилин без забитих м’ячів у 2008 році (у «Сокола» - 818).
Тим часом завершилося перше коло змагань у другій лізі. Друге стартує за два тижні. За підсумками першого етапу вісімка кращих команд (1-4 місця в групах) восени розіграє нагороди турніру. При цьому команди з однієї групи вже не зустрічатимуться (враховуються особисті зустрічі 1-го етапу). Аналогічно будуть розіграні місця з 9-го по 16-те.