Головна » 2013 » Травень » 13 » ФУБОЛ
09:39
ФУБОЛ
Голева феєрія у Яремче і Бурштині

Напередодні Великодня відбулися матчі 4-го туру чемпіонату Івано-Франківщини. Як і в попередніх турах, вони принесли несподівані результати.

Найбільшою несподіванкою варто назвати результат яремчанського поєдинку, де місцеві «Карпати» приймали богородчанський «Газовик». Суттєво омолоджена команда господарів мало не обіграла одного з фаворитів турніру. Лише з появою на полі досвідчених форвардів Олега Вікарюка і Олександра Микуляка, гостям вдалося звести гру до нічиєї – 3:3.
Аналогічний результат приніс матч у Бурштині між «Гал-Вапно-Енергетиком» і тлумацьким «Придністров’ям». Тут також гості постійно наздоганяли господарів. Зазначимо, галичани здобули перший заліковий бал в чемпіонаті.
Великий глядацький інтерес викликав поєдинок в обласному центрі між «Нікою-Тепловиком» і «Кроно-Карпатами». Франківцям вперше за три сезони вдалося виграти у брошнівчан – 1:0. Переможний гол господарі провели перед самою перервою. «Тепловики» з сімома очками перемістилися на другу сходинку «турнірки».
Лідером змагань є коломийські «Карпати». В черговому турі коломияни переграли у рідних стінах сусідів зі Снятина – 2:1. Відтак з нетерпінням очікується черговий поєдинок чемпіонату за участю покутян у Долині (він відбудеться цієї неділі), адже тамтешній «Нафтовик», який у звітному турі був вільним від гри, також іде без втрат. Щоправда, перед цим на коломийські «Карпати» очікує складний кубковий поєдинок з богородчанським «Газовиком». Нагадаємо, що суперники вже встигли зіграти в чемпіонаті області. Матч, що також відбувся на полі «Карпат» (у Королівці) приніс мінімальну перемогу господарям – 1:0.
Сьогодні відбудуться матчі 1/8 фіналу розіграшу Кубка Івано-Франківщини. Зустрічаються: ФК «Турка» – «Енергія» Бурштин, «Кремінь» Пістинь – «Ніка-Тепловик», «Карпати» Коломия – «Газовик», ФК «Гвіздець» – «Гал-Вапно-Енергетик», «Пробій» – «Придністров’я», «Граніт» – «Карпати» Яремче, «Нафтовик» – «Сокіл» Угринів, «Карпати» Кути – «Кроно-Карпати». Переможці виходять у чвертьфінал.

Переглядів: 630 | Додав: bond | Рейтинг: 0.0/0