27282930

Головна » 2010 » Вересень » 30 » Це був «Ураган»!
10:28
Це був «Ураган»!
В п’ятому турі чемпіонату України франківський «Ураган» здобув свою найбільшу перемогу за час виступів в еліті. Уворота суперника франківців – севастопольського ПФС влетіло одразу одинадцять голів!

Як тут не згадати, що торік в Севастополі ураганівці встановили інше досягнення, правда індивідуальне. 31 жовтня 2009-го гравець команди Валентин Цвєлих відзначився одразу шістьма голами. Ту гру гості з Прикарпаття виграли з рахунком 6:2. Цього разу шість голів у ворота господарів влетіли ще до перерви. У підсумку – 11:3! Севастопольців було покарано за авантюрну тактику – гру з п’ятим польовим гравцем, до якої вони вдалися вже після першого гола!? Загалом у незахищену «рамку» ПФС влетіло шість м’ячів…
Востаннє «Ураган» доводив справу до двозначного рахунку у першій лізі. Найбільше дісталося «Борисполю» – 12:2. Були ще кубкові погроми команд з нижчих дивізіонів, але їх до уваги не братимемо. Щодо матчів у вищій лізі, то більше семи голів за матч франківці не забивали.
Чемпіонат України. Вища ліга. 5 тур. 26 вересня. «Моноліт» – «Енергія» – 0:1. ПФС – «Ураган» – 3:11 (Чернієнко, 22, 34-п., Чепель, 25 – Сімка, 7, 11, Чепорнюк, 9, Алексієнко, 9-ав., Шотурма, 15, Цвєлих, 15, 27, 37, Павлюк, 26, Пилипів, 40, Безуглий, 40-ав.). «Тайм» – «Кардинал-Рівне» – 1:2. «Шахтар» – ТВД – 1:0. ЛТК – «Локомотив» – 1:2.
ПФС     4    0     0     4     8-24     0
В 6-му турі «Ураган» прийматиме «Єнакієвець», котрий ще не спізнав гіркоти поразок в новому чемпіонаті. Гру заплановано на неділю, 3 жовтня. Початок о 14 год.
Переглядів: 872 | Додав: bond | Рейтинг: 0.0/0