28

Головна » 2011 » Лютий » 17 » Атака на власні рекорди
15:18
Атака на власні рекорди
Майже наприкінці зимового сезону прикарпатські шанувальники лиж нарешті отримали привід для радості. Підставою стали виступи двох представниць Прикарпаття на турнірах найвищого рівня. Мова про гірськолижницю Богдану Мацьоцьку і майстриню фрістайла Надію Діденко.

21-річна Мацьоцька цими днями виступає на світовому чемпіонаті у німецькому Гарміш-Партенкірхені. 8 лютого косівчанка стартувала у супергіганті, де посіла 38 місце серед 49 учасників. 11 лютого у супер-комбінації вона фінішувала 26-ю (40 учасників), а ще через два дні у швидкісному спуску – 34-ю (36 учасників).
Згадані результати можуть здатися комусь не надто високоми, проте сама спортсменка не приховувала задоволення – їй вперше у кар’єрі вдалося потрапити до т. зв. червоної групи, 30-ки кращих спортсменів світу. Попереду у косівчанки ще два старти – у слаломі-гіганті та слаломі.
А от Надія Діденко на недавньому чемпіонаті світу виступила невдало, не зумівши потрапити до фіналу. Наша спортсменка натомість відзначилася на передостанньому етапі Кубка світу, який у минулі вихідні приймала Москва. Сильний вітер та сніг внесли значні корективи у розклад змагань – у фіналі спортсмени здійснювали лише один стрибок. Перемогла українка Ольга Волкова. Діденко фінішувала четвертою. До місця на подіумі їй не вистачило усього 1,5 бала.
Четверта сходинка є повторенням найкращого результату франківчанки (7 березня їй виповниться 25 років) на етапах Кубка світу. Попереднє досягнення Діденко було датоване груднем 2009-го року (Китай). У загальному заліку наша землячка йде шостою.
Свідками міжнародних змагань стануть найближчим часом і поціновувачі лиж Івано-Франківщини. 19 лютого ТК «Буковель» прийматиме етап Кубка Європи зі сноубордингу (біг-ейр), а 4-5 березня – Кубок Європи з фрістайлу (акробатика).
Переглядів: 963 | Додав: bond | Рейтинг: 0.0/0